aboutus

Zhangjianggang HengKang Protective Products Co.,LTD

Zhangjianggang HengKang Protective Products Co.,LTD Zhangjianggang HengKang Protective Products Co.,LTD
1 2
Rodzaj działalności: Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny: Na calym swiecie
marki: Heng Kang
Ilość pracowników: 100~160
Coroczne wyprzedaże: 10000000-18000000
Rok założenia: 2020
pc Export: 70% - 80%
O nas
Wprowadzenie

Zhangjianggang hengkang produkty ochronne Co., LTD założona w 2020 roku. Od momentu powstania, naszym celem było poświęcenie się codziennym potrzebom i poświęcenie całej naszej uwagi służeniu globalnym klientom dzięki przyjęciu filozofii przedsiębiorstwa: „Wysoka jakość przetrwania i doskonała obsługa rozwoju”. specjalizująca się w produkcji masek twarzowych N95 / FFP2, masek jednorazowych i tkaniny dmuchanej BEF 95/99.

 

Zhangjianggang hengkang ochronny produkty Spółka dołączył do międzynarodowej dostawy FACE MASK w 2020 roku i szybko się rozwija jako dostawca złota. Opracowaliśmy wysokiej jakości środki przeciwpyłowe, przeciwmgłowe, przeciwbakteryjne i wirusowe.

Quality is based on the national standard LD29-2006, GB/T2626-2006, GB2828-87, GB2829-87 and combined with the different standards in different countries. Jakość opiera się na krajowej normie LD29-2006, GB / T2626-2006, GB2828-87, GB2829-87 i jest połączona z różnymi standardami w różnych krajach. Have CE and FDA, client can also get FDA certificate to register our product. Posiadając CE i FDA, klient może również uzyskać certyfikat FDA, aby zarejestrować nasz produkt.

HENGKANG IS YOUR BEST CHOICE! HENGKANG JEST TWOIM NAJLEPSZYM WYBOREM! WELCOME TO HENGKANG TO START A FRIENDLY LONG-TERM COOPERATION FROM NOW ON! ZAPRASZAMY DO HENGKANG, ABY ROZPOCZNIĆ PRZYJAZNĄ DŁUGOTERMINOWĄ WSPÓŁPRACĘ OD TERAZ!

Historia

My, Hengkang, założona w 2020 roku, znajduje się w Suzhou, w południowo-wschodniej części Chin. Specjalizujemy się w produkcji jednorazowych masek na twarz, masek KN95, BEF95 / 99.

Od momentu założenia firmy nasza firma zainwestowała znaczne środki w produkcję masek na twarz, zatrudniając ponad 100 pracowników, przekształcając sprzęt, aby mieć pewność, że maski przekraczają wymagania dotyczące wytrzymałości, integralności, stylu i koloru. Posiadamy 4 linie produkcyjne masek na twarz i 1 rozdmuchiwane ze stopu, które mogą zapewnić najlepszy czas realizacji w branży produkcji masek.

Usługa

Zobowiązanie serwisowe

1. Projekt i produkcja są zgodne z najnowszymi rzeczywistymi standardami i zostały przeprowadzone ściśle według systemu certyfikatów GB, EN, FDA, aby spełnić wymagania klientów dotyczące retrospekcji.

2. Możemy zaakceptować każdą natychmiastową kontrolę i nadzór ze strony kupującego podczas produkcji oraz współpracować z nimi i zapewnić wygodę dla ich zakwaterowania.

3. Założeniem naszej usługi posprzedażnej jest „przyjmowanie zadowolenia klientów za standard” i zapewnia dożywotnią obsługę produktów.

Nasz zespół

Mamy czysty i schludny, szeroki warsztat oraz zespół produkcyjny i rozwojowy z bogatym doświadczeniem w branży masek przeciwpyłowych, zapewniający silne wsparcie dla twoich badań i rozwoju oraz potrzeb produkcyjnych!

Szczegóły kontaktu